REKRUTACJA LOGO I IDENTYFIKACJA OD PODSTAW

REKRUTACJA – Logo i identyfikacja od podstaw

Zapraszamy do udziału w warsztatach pn.

Akademia Projektowania Graficznego – Logo i identyfikacja od podstaw,

które odbędą się 25 lutego (I grupa) oraz 26 lutego 2023 roku (II grupa).

REKRUTACJA OD 13.02.2023 DO 19.02.2023 DO GODZ. 23:59

Rozpoczynasz przygodę z projektowaniem graficznym? Interesujesz się komunikacją wizualną? Dołącz do nas!

Podczas kursu zdobędziesz podstawową wiedzę i umiejętności umożliwiające zaprojektowanie pierwszej identyfikacji wizualnej. Poznasz podstawowe pojęcia i tajniki warsztatu projektanta, dowiesz się, jak przebiega proces projektowania logo, zaczniesz pracę z programami Adobe Illustrator, Photoshop i Indesign.

Zajęcia będzie prowadził mgr Tomek Sadowski, absolwent Akademii Sztuki w Szczecinie, pracownik Uniwersytetu Pedagogicznego w Krakowie, doświadczony projektant identyfikacji wizualnych, miłośnik designu.

Warsztaty kierowane są do osób powyżej 18 roku życia.

Udział w warsztatach jest bezpłatny.

Miejsce: Instytut Nauk o Informacji UP, ul. Podchorążych 2, Kraków; sala 263

Prowadzenie: mgr Tomasz Sadowski

PLAN WARSZTATÓW:

Grupa I: 25 luty 2023 w godzinach 9:00-17:00

Grupa II: 26 luty 2023 w godzinach 9:00-17:00

Wypełniony, podpisany i zeskanowany formularz zgłoszeniowy (załącznik nr 1) wraz z klauzulą informacyjną (załącznik nr 2) należy wysłać drogą mailową na adres: justyna.debska@up.krakow.pl lub pozostawić w kopercie w pok. 136 lub 137 w budynku głównym bądź Kancelarii Uczelni w godzinach od 08:00-15:00 (ul. Podchorążych 2, Kraków) z dopiskiem na kopercie ,,Logo”.

Proszę o wskazanie w formularzu zgłoszeniowym preferowanego terminu udziału w warsztatach wpisując „grupa I” lub „grupa II”.

Na zgłoszenia czekamy do 19 lutego 2023 do godz. 23:59!

Szczegółowe kryteria rekrutacji.

Wyniki naboru zostaną ogłoszone drogą mailowe na adresy wskazane w kwestionariuszu zgłoszeniowym.